Kuruluş ve Tarihçemiz

4 Haziran 2003 tarihinde merhum Orhan Erdoğmuş ile sektöre hızlı bir giriş yaparak “Yollardayız” diyen ve İzmir – İstanbul - Ankara seferleri ile karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir ulaşım ağı oluşturmuştur.

2005 yılında Orhan Erdoğmuş’un vefatıyla, Genel Müdürlüğünü Sayın Mehmet Ali AKÇIN'ın yürüttüğü Anadolu Ulaşım, vizyonunu daha da genişleterek karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne yenilikçi ve inovatif yaklaşım getirmiştir.

‘Gerçek Patronlarımız Konuklarımızdır’ ilkesiyle konuklarına hizmet veren Anadolu Ulaşım, keyifli yolculuğu konuklarına en üst düzeyde yaşatmaya devam etmektedir. Yolculukların güzel anılara dönüşmesi ve daha keyifli bir hale gelmesi için hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım; sınırsız ve bol çeşitli ikramları, her koltukta 10" ekran keyfi, usb desteği, 3G internet, 220 V. priz, Türk kahvesi ikramı, keyifli yolculuk dergisi ve günlük gazeteler gibi bir çok özelliği ile başta Ankara - İzmir hattı olmak üzere bir çok hatta en fazla tercih edilen firma olma unvanını elinde tutmaktadır.

%90’ı özmal otobüslerden oluşan Türkiye’nin en genç filosuna sahip olan Anadolu Ulaşım, Ege Bölgesi’nin tamamı, Marmara Bölgesi’nin güneyi, Batı Akdeniz ve Batı İç Anadolu’yu içine alan bir alanda geniş kitlelere keyifli yolculuklar sunmaktadır.

Geçmişten Günümüze Anadolu...