Kampanya Katılım Şartları


* Araçlarımızın doluluk oranları gözlemlenerek, her güzergah ve sefer için farklı olmak üzere basamaklı fiyatlar belirlenmektedir.

* Her araçta belirli sayıda koltuk, aracın durumuna ve o günün doluluk şartlarına göre basamaklı olarak değişen fiyatlarda satışa sunulmaktadır.

* Basamaklar, araçtaki dolu koltuk sayısına göre aşamalı olarak azalan ya da artan şekildedir yani koltuk numaralarına göre grup yapılmamaktadır.

* Hemen Al fiyatlarıyla satın alınan biletler Karayolu Taşımacılık Yönetmeliği çerçevesinde iptal edilebilir fakat açık bilete dönüştürülemez ya da farklı bir sefere taşınamaz.

* Yolcu biletinde bir değişiklik istediğinde, bilet iptal edilir ve yeni alacağı bilet aracın o an sunduğu fiyat teklifleri üzerinden satılır.

* Online işlemler ve çağrı merkezi aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi; yine online işlemler, çağrı merkezi ve tüm şubelerimizden gerçekleştirilebilir.

* Ancak şube aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi, sadece şubelerden ve fatura niteliğindeki ilgili biletin "yolcu bilet nüshası"nın yolcu tarafından şubeye ibrazı ile yapılabilmektedir.

* Yolcularımız "Hemen Al" kampanyası dahilinde satın aldıkları biletlerinden "Dolu Puan" kazanmaya devam edeceklerdir. * Ancak "Dolupuan" ile bilet satın alındığında fiyatlar "Hemen Al" fiyatları değil, "Liste Fiyatları" üzerinden olacaktır. İki uygulama farklı birer kampanyadır.

* "Hemen Al" kampanyası TSK Kampanyasındaki mevcut indirim oranı ve kontenjanını halihazırda kapsıyor olacağından, ikinci bir indirim olarak uygulanmayacaktır.

* Hemen Al fiyatları ile satın alınan biletler başka kampanya ya da indirim uygulamaları ile birleştirilemez.

* Anadolu Ulaşım, kampanya katılım şartlarını 3. şahıslara bilgi vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.